Programma Food.Film.Fest

Er blijven filmvertoningen bij komen, en zo nu en dan zijn er aanpassingen aan het programma. Houd deze site dus in de gaten als je van plan bent naar een film te gaan of check de lokale infopagina’s. Veel plezier!

Zuid-Holland

12/11 Rotterdam – 2040 – Slow Food Rotterdam – info

13/11 Rotterdam – 2040 – Volkstuinvereniging Tot nut en genoegen – info

14/11 Rotterdam – Voedselbossen – Coöperatie Ondergrond

17/11 Rotterdam – The Great Green Wall – De Voedseltuin (Rotterdam West) – 14:00 info

17/11 Rotterdam – Honeyland – De Voedseltuin (Rotterdam West) – 19:30 info

18/11 Rotterdam – The Great Green Wall – Rotterdam Circulair – info

22/11 Rotterdam – Voedselbossen – Stichting Dakpark

23/11 Dordrecht – 2040 – Platform Duurzaam Dordercht – info

23/11 Alphen aan den Rijn – To Which We Belong – Huis van Duurzaamheid (Bibliotheek Rijn en Venen), 19:00, Aarkade 10

25/11 Maassluis – Voedselbossen – Weij – info

25/11 Gorinchem – Voedselbossen – de Punt Arkel en Natuurcentrum Gorinchem – 19:30, Gijsbert van Andelpark 1

26-11 Barendrecht – Voedselbossen – Natuurgoed Ziedewij – 18:00, Noldijk 126info

27/11 Rotterdam – Voedselbossen – Volkstuinvereniging Tot nut en genoegen

29/11 Alphen aan den Rijn – Voedselbossen – Bibiotheek Rijn en Venen/Huis van Duurzaamheid – info

29/11 Leidschendam-Voorburg – 2040 – Buitenplaats Molenwei

01/12 Rotterdam – Voedselbossen – Werkplaats Duurzaam en Aktiegroep Oude Westen

3/12 Rotterdam – Voedselbossen – Groen Festival – 10:30, Wmo Radar tidemanstraat 80

3/12 Rotterdam – 2040 – Groen Festival – 12:00 Wmo Radar tidemanstraat 80

3/12 Rotterdam – To Which We Belong – Groen Festival – 15:00 Wmo Radar tidemanstraat 80

08/12 Leidschendam-Voorburg – Voedselbossen – Buitenplaats Molenwei – 19:00, Stompwijkseweg 27

08/12 Rotterdam – Honeyland – Rotterdam Circulair – info

08/12 Rotterdam – Voedselbossen – Rotterdam Circulair – info

09/12 Rotterdam – To Which We Belong – Velt Rotterdam – 15:30, Wilhelminakade 179

09/12 Rotterdam – To Which We Belong – Rotterdam Circulair – info

10/12 Alphen aan den Rijn – To Which We Belong – IVN – 14:00, Bruinslotsingel 15

Gelderland

12/11 Wageningen – Honeyland -Stichting Boerengroep – info

15/11 Geldermalsen – 2040- Coöperatie Duurzaam West Betuwe – 20:15, Rijksstraatweg 64

28/11 Wageningen – The Great Green Wall – Stichting Boerengroep & Movie W – 20:00 Wilhelminaweg 3A

29/11 Wageningen -Voedselbossen – Ecodorp Ppauw – info

08/12 Amersfoort – Voedselbossen – Over Morgen – 18:00, Kleine Koppel 26

14/12 Wageningen – To Which We Belong – Stichting Boerengroep & Movie W – 20:00 Wilhelminaweg 3A

Flevoland

14/11 Dronten – Voedselbossen – Warmonderhof – 16:45, Wisentweg 10

14/11 Dronten – Honeyland – Warmonderhof – 19:30, Wisentweg 10

Overijssel

11/12 Olst – To Which we Belong – St. Eetbaar Olst/Wijhe – 20:00, Jan Schamhartstraat 5

14/12 Diepenheim – Voedselbossen – Stichting Voedselbos Duinhorst – 19:00, Deventerdijk 12

Noord-Holland

29/11 Amsterdam – Voedselbossen – Slow Food / Food Council MRA – 18:00, Plantage Middenlaan 2

Noord-Brabant

30/11 Bergeijk – Honeyland – VELT Bergeijk – 20:00 ,Terlostraat 4

6/12 Oisterwijk – To Which We Belong – Tuinderij de Es en filmhuis Tilliander- 20:00 Spoorlaan 82/c- info

Utrecht

2/12 Lopik – Voedselbossen – Werkgroep Voedselbos Lopikerwaard – 19:30, Dorpshuis de Schouw Schakelplein 6

Limburg

7/12 Sweikhuizen – Voedselbossen – IVN Spau-Beek – 19:30, Moorheide 1

Groningen

30/11 Groningen – Voedselbossen – Burger – 19:30, Rademarkt 10

Vlaanderen

Bekijk het uitgebreide programma van Voedsel Anders Vlaanderen